دوتا پست قبل مقدمه برای این پست( اول بگم اینا همش تجربه شخصی خودم و حتماً استثنا وجود خواهد داشت).

خیلی وقت بود دوست داشتم درباره دانشگاه و کنکور بگم.اینکه واقعاً اصلا لازمه دانشگاه بریم!!!! یا اگر رفتیم حتماً باید دانشگاه خوب بریم ؟ یا دانشگاه اهمیتی نداره و رشته مورد علاقه مهم . 

+خودم اگر دوباره برگردم عقب البته با همین تجربه. مطمئنن میرفتم سراغ رشته مورد علاقم و هم دانشگاه خوب درس میخوندم . منظورم اینه همه تلاشمو برای قبولی توی یک دانشگاه مطرح میکردم . ببینید نه این که بقیه دانشگاه ها بد باشن نه اما باید قبول کرد تو با هر جماعتی همنشینی کنی به احتمال زیاد شبیهشون میشی و خب یک دانشگاهی که همه بچه هاش تلاشگر و باهوش هستند برای ایندت بی تاثیر نیست. این از این:)

+ حالا ما تلاشمونو کردیم . اما نشد اون دانشگاهی که باید بشه خب دیگه اهمیتی نداره  مهم تلاش شما بود. رشته مورد علاقتونو تو دانشگاه کمی سطح پایین تر ادامه بدید اما سعی کنید روابطتون رو با کسایی که هم رشته شما هستند تو دانشگاه های بهتر حفظ کنید.

+ خب شمااز دبیرستان وارد دانشگاه به شدت افت خواهید داشت. تجربه برای همه ثابت کرده لطفاً لطفاً ترم یک رو جدی بگیرید. و مثل من با این تصور نیاید دانشگاه که همش خوش گذرونیه :) چون این اشتباه محض

+ این تصور غلط رو هم بریزید دور لطفاً، کار برای همه هست برای هم اما کاربلدش نیست:) . شما در رشته مورد علاقتون خبره بشید اگر شمارو روی هوا نبردن سر کار این خط این نشون:) 

+ بعضی ها هم علاقه ای به رفتن دانشگاه ندارند اصلاً مهم نیست . چون مدرک هیچ ارزشی توی پیدا کردن کار نخواد داشت. فقط خودت و جربزه خودت :) .اینم بدونید سواد هیچ آدمی به مدرکش نیست.

+ ختم کلام این که هر کاری میکنید بکنید فقط خوش حال باشید از انجامش اینجوری هر چقدم شکست بخورید خسته نمیشید و دوباره ادامه میدید . برای خوب کردن زندگی خودتون و دیگران تلاش کنید تلاش کنید تلاش کنید تلاش کنید.

امیدوارم سوءبرداشت از نوشته هام نشه، هر جا ابهام بود بفرمایید تا کامل توضیح بدم سعی کردم خلاصه بنویسم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش و عطر کشکول مطلب 98 دانلود جزوات دانشجوی Monica Joe ترمیم بتن کرمو در گیلان و مازندران